Otázky a odpovědi

Proč bychom si měli službu koupit?

Vaše IT kolegové se dostatečně nestarají o firemní web? Nemají na web čas, některé věci neumí realizovat a všechno příliš dlouho trvá? Tento problém vám pomůžeme vyřešit. Web přesuneme na náš hosting a převezmeme odpovědnost za jeho bezproblémový chod.

Pro koho je naše služba vhodná?

Pro firmy, které podnikají v online prostředí, výrobní a obchodní firmy, profesionální blogy a magazíny. Ty, které potřebují spolehlivého webmastera.
Výborně si rozumíme s těmi, kdo hledají stabilní a rychlý web, napojení na marketingové nástroje, prodávají online, mají členské sekce a expandují do zahraničí nebo vertikálně (tzn. potřebují vyřešit specifické technické úkoly).
Obsluhujeme náročné zákazníky.

Jaký je rozdíl mezi běžným hostingem a touto službou?

Hosting je komodita, nutný základ. Nemá smysl vás přesvědčovat, že náš hosting je lepší než jinde. Je samozřejmě skvělý, ale…
… my vám nabízíme něco jiného: pravidelnou péči o váš web.
Budeme ho monitorovat, aktualizovat a zálohovat. Kdyby došlo k jeho napadení, dokážeme ho obnovit ze zálohy. Vy se nemusíte o nic starat a můžete se plně soustředit na svůj byznys.
Jsme vám k dispozici na telefonu a e-mailu. Pravidelně vám budeme navrhovat vylepšení.
Skutečně se o váš web  na WordPressu budeme aktivně starat.

Opravdu se nemusíme o nic starat?

Opravdu ne, to je naše práce. Vy se věnujte té svojí. O pravidelných aktualizacích nebo případných zásazích vás budeme pouze informovat. Zajistíme bezproblémový chod webu. 

Jak se dozvíme, co děláte na našem webu?

Aktualizace probíhá obvykle dvakrát do měsíce. Pokud máte předplacený balíček Premium, dozvíte se vše v aplikaci, kde spolu komunikujeme. Navíc vše můžete sledovat v kalendáři, který si můžete napojit i do mobilu. Na web se přihlašujeme pouze z opodstatněných důvodů.

Co následuje po objednání služby?

Jakmile si službu zaplatíte, podepíšeme smlouvu, jejíž součástí je garance služeb a dohoda o mlčenlivosti. Poté převezmeme web do správy, napojíme ho na monitoring, aktualizujeme ho, zabezpečíme a zálohujeme ho. Od té chvíle je web 24 hodin denně monitorován. Jakýkoliv problém je nám hned hlášen a my ho řešíme.

Co je ve smlouvě?

Ve smlouvě se určují parametry služby, naše povinnosti a velkou část pokrývá ochrana obchodních a osobních informací, což bereme vážně. Smlouva se uzavírá na 12 měsíců, v případě tarifu Premium získáte dva měsíce navíc, smlouva tedy platí 14 měsíců.

Máme více webů nebo speciální požadavky!

Pokud máte více webů nebo pokud víte, že budete potřebovat aktivní vývoj webu, případně máte speciální požadavky, kontaktujte nás. Připravíme vám nabídku na míru.
Pro klienta jsme tak řešili napojení na externí e-mailovou službu Mailgun, revizi DNS záznamů nebo drobné úpravy chování webu.